Headlines

Taocu Sevişme Sanatı Nedir?
Taocu sevişme sanatı binlerce yıldır süregelen bir Çin seks geleneğidir. Taocu sevişme sanatında boşalmak bir amaç değil, tam aksine sonuçtur. Daha mutlu ilişkiler için çiftlerin karşılıklı olarak en yüksek düzeyde haz duymaları amacıyla geliştirilmiş bir seks öğretisidir.

Bu bir felsefedir; hayatta karşılaştığımız bütün sıkıntıların kaynağında cinsel açlık vardır ve bu sorunlardan kurtulmak için doğru yöntemlerle doyurulmalıdır. Tüm erkekler kadını ve kendisini tam olarak doyuracak yöntemleri geliştirmek zorundadır. 

NEDEN TAOCU SEVİŞME SANATI?


Ülkemizde cinsellik hakkında konuşmak bir tabudur. Üzerine konuşulmaz, yüksek oranda tek düze bir cinsel ilişki eğilimi vardır ve farklı pozisyonlarla değişik zevk arayışlarına pek rastlanmaz. Oysa ki insanlığın ataları binlerce yıl önce ilişkilerdeki huzursuzluğun temelinde yatan gerçeğin cinsel mutsuzluk olduğunu keşfederek bu yönde arayışlar içerisine girerek öğretiler geliştirmişlerdir. İşte Taocu sevişme sanatı da bunlardan biridir.


TAO ÖĞRETİSİ İLE ERKEN BOŞALMA VE İKTİDARSIZLIĞA SON


Birçok çiftin en önemli problemi erken boşalma ve sertleşme sorunudur. Bu gibi durumlarda kadın yeterince zevk alamamakta ve ilişkinin bütününe yansıyan bir sıkıntılar silsilesi baş göstermektedir. Tao öğretisinin hedefinde bu sorunların ortadan kaldırılması ve mutlu bir ilişkinin inşa edilmesi vardır. 

Tao öğretisinde erkek Ying, kadın ise Yang olarak nitelendirilmektedir. Amaç; orgazm süresini uzatmak ve cinsel arzuyu güçlendirmektir. Elbette bunun yolu hem erkeğin hem de kadının cinsel birleşme sırasında sergileyeceği performansa bağlıdır. 

TAOCU SEVİŞME SANATI SEKS ÖĞRETİLERİ


1-) KİLİTLENME 


Kilitlenmede hedeflenen şey erkeğin erken boşalmasının önüne geçmektir. Erkek eğer kontrolün kendisinden çıktığını hissederse, cinsel organını iki ya da üç santim geri çekmeli veya tamamen çıkarmalıdır. 30 saniye kadar derin nefes alarak beklemenin ardından birleşmeye devam edilir. Tecrübe arttıkça kendini geri çekme sıklığı azalacak ve hatta profesyonelleşen erkek bir zaman sonra bu yöntemi tamamen terk edecektir. 


2-) KENDİNİ SIKMA YÖNTEMİ


Kendini sıkma yöntemi çok eski bir Çin yöntemidir. Erkek orta parmağı veya işaret parmağı ile yumurtalıkları ve makatı arasında yer alan bölgeye üç veya dört saniye baskı uygulayarak orgazma ulaşabilir. Böylelikle partneri ile olan ilişki süresini çok fazla uzatabilir. 

3-) SERTLEŞME OLMADAN CİNSEL BİRLİKTELİK


Bu yöntem biraz ilginç gelebilir ama Taocu sevişme sanatının olmazsa olmazlarından biridir. İktidarsızlık sorunu olanlar için çok faydalı bir deneyimdir. Erkekte sertleşme olmadan cinsel birliktelik başlar ve kadının içine girer. Yan yana, yüz yüze veya erkeğin kadının üstünde olduğu pozisyonlar bu tarz bir birleşme için oldukça uygundur. 

4-) DOĞRU NEFES ALIP VERME YÖNTEMİ


Ayrıca nefes alıp vermenin de Taocu seks öğretisinde çok önemli yeri vardır. Gövde ve göğüs dik konuma getirilerek diyaframdan başlayan ve burunda biten bir nefes alma tekniği ile çok yavaş nefes alıp vererek cinsel hazzı artırabilirsiniz. 

ŞUNU DA OKUMAK İSTEYEBİLİRSİNİZ: HER SEKS DÜŞKÜNÜ KADIN NEMFOMANYAK MIDIR?


Share this:

Yorum Gönder

 
Copyright © Faydalı Faydasız Bilgiler. Designed by OddThemes