Headlines

Şampiyon Geri Dönüyor!
O; yıllardır rekoru kırılamayan, yarış severin kalbinde taht kurmuş gerçek bir şampiyon. O; enternasyonel koşuda seyircilerle bütünleşerek yüreğini ortaya koyup bizlere büyük gurur yaşatan milli bir sporcu. 

Türkiye'de tüm zamanların en iyi 10 İngiliz atı içerisinde gösterilen Bold Pilot'ın yarış kariyerini Halis Karataş - Begüm Atman Karataş aşkıyla harmanlayan muhteşem bir başarı ve aşk öyküsü pek yakında Arzu Film tarafından izleyici ile buluşturulacak. 

Filmin 12 Ekim'de yayınlanan ilk fragmanında ikilinin aşkını ön plana çıkaran yapım şirketi, ikinci fragmanda biraz daha tüyo vermiş. Geniş tutulan bu fragmanda filmin genel konusunun şampiyon Bold Pilot'ın başarı hikayesinin etrafında şekilllenen olaylar örgüsü olduğunu görebiliyoruz. Begüm Atman Karataş'ın yakalandığı amansız hastalık, Özdemir Atman'ın Halis Karataş'ı zirveye götüren yoldaki rolü ve tutkulu bir aşk masalı filmin genel çerçevesini oluşturuyor gibi. Daha fragmanı izlerken bir yandan Bold Pilot'ın göğüsleri kabartan başarıları aklınıza  gelerek tüyleriniz diken diken olurken diğer yandan Halis - Begüm çiftinin hikayesinin gözlerinizi doldurduğunu hissedeceksiniz. Kısacası; Halis Karataş'ın yaşamından kesitlerin de yer aldığı filmde her iki şampiyonun da öyküsünü izleme imkanına erişeceğiz. 

Daha önce yurtdışında tüm zamanların en iyi atı olarak lanse edilen Secretariat başta olmak üzere birçok şampiyon safkanın filmi çekilirken ülkemizde bu alanda bir ilk yaşanmış olacak. Umarız gişede de beklenen başarıyı yakalayarak ileriki dönemler için bu ve benzer yapımların önünü açar. 

GÜNÜN AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Share this:

Yorum Gönder

 
Copyright © Faydalı Faydasız Bilgiler. Designed by OddThemes