Headlines

Eskişehir Mahmudiye Mahalli At Yarışları TamamlandıGünün ilk koşusu olan 3 yaşlı arap atlarının katıldığı 1.200 metre kum pistte yapılan Mahmudiye At Yetiştiricileri Geleneksel At Sporları Gençlik ve Spor Kulübü (MAYAD) kupa koşusunu,   CANIMBABAM isimli arap atı 1:20 saniyelik derecesiyle birinci olarak tamamladı.

Günün ikinci koşusu olan 4 yaşlı arap atlarının katıldığı 1.600 metre kum pistte yapılan Mahmudiye Belediye Başkanlığı kupa koşusunu SANBERK isimli arap atı 1:56 saniyelik derecesiyle birinci olarak tamamladı.

Günün üçüncü koşusu olan 5 ve daha yukarı yaşlı arap atlarının katıldığı 2.000 metre kum pistte yapılan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı kupa koşusunu VELİAHTIM isimli arap atı 2:20 saniyelik derecesiyle birinci olarak tamamladı.

Günün son koşusu olan 3 ve daha yukarı yaşlı safkan ingiliz atlarının katıldığı 2.000 metre kum pistte yapılan Eskişehir-Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanlığı kupa koşusunu ise WEMBLEY FIRTINASI isimli İngiliz atı 2:12 saniyelik derecesiyle birinci olarak tamamladı.

Gerçekleşen dört müsabaka sonucunda dereceye giren at sahiplerine birincilik kupaları ve toplamda 18.010 TL ödül verildi.

Share this:

Yorum Gönder

 
Copyright © Faydalı Faydasız Bilgiler. Designed by OddThemes