Headlines

2018 Yılı Mahmudiye At YarışlarıTarım ve Orman Bakanlığı ile Eskişehir Valiliği tarafından organize edilen 2018 yılı Sonbahar Mahalli At Yarışlarının ilk etabı 16 Eylül 2018 Pazar günü TJK Mahmudiye’deki İdman Pistinde başladı. 

Dört koşudan oluşan yarışların ilkin de Anadolu Tarım işletmesi Kupasın da 3 yaşlı arap safkanları piste çıkarken 1200 metre kum pistte gerçekleşen koşuyu Muzaffer Can'ın sahibi olduğu Alperencan birinci olarak tamamladı. 
Günün ikinci koşusu ise Garnizon Komutanlığı adına  dört ve yukarı yaşlı yedi safkanın almasıyla kum pistte gerçekleştirildi. Koşuyu Yeniden Muzaffer Can'ın sahibi olduğu Sanberk kazandı. 

Günün üçüncü koşusu 4 yaşlı yukarı arap safkanlarının katılımıyla Eskişehir Valiliği adına düzenlenirken Ali Kaya'nın sahibi olduğu Kralın Adamı isimli safkan çizgiyi önde geçerek kupanın sahibi oldu. 

Günün son koşusunda ise 3 ve yukarı arapların katılımıyla 2000 metre kum pistte start alan 3 ve yukarı yaşlı arap safkanlarının katıldığı koşudan Ümit Beyazlı'nın sahibi olduğu Konig Tjk Kupası koşusunun galibi olarak kupayı alan son isim oldu.Share this:

Yorum Gönder

 
Copyright © Faydalı Faydasız Bilgiler. Designed by OddThemes