Headlines

17 Eylül Adana Günün At Yarışı Notları
Bundan böyle her gün o güne dair koşularda varsa gözden kaçan detayları sitemizde bulabilir ve takip listenizi oluştururken bu bilgilerden faydalanabilirsiniz.

GÜNÜN AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


1. KOŞU

1600 direği geçilirken liderliği alan Akustik düzlük üzerinde aldığı avantajı korumakla beraber farkı daha da açarak fotoya uzanırken, viraj dönüldüğünde iyi bir ivme yakalayıp hızını alan Palermo en dış bariyere açıldı. Bugün bu aksiliği yaşamasa en azından ikinciliği kurtarabilecek durumda olduğunu söyleyebiliriz. 


2. KOŞU

Koşunun tüm yükünü çeken Anılbaba düzlükte tempo kaybedip gerilerde bitirse de daha denk bir grupta bu mesafelerde çıktığı gibi bitirebilecek izlenimi verdi. Virajı en geride dönen Sitamun dışarıdan içeriye doğru akarak ataklarına buradan devam edip yakın ara üçüncü oldu ancak biz jokeyinin koşuyu kazanan Cahil'in dışındayken içeriye girmekte erken davrandığını ve belki de kazanabileceği koşudan daha kötü bir sonuçla ayrıldığını düşünüyoruz. 


4. KOŞU

İncirlitepe'nin özlediği birinciliğe ulaştığı mücadelede beklentinin çok üstünde bir performans sergileyen Dalton tırnağının ucuna getirilmiş gibiydi. Tabelanın diğer basamaklarını işgal eden Koşukhan ve Canodin'in yanı sıra altıncılıkta kalan Teksayfa da beğendimiz ve ilk koşuları için notlarımız arasına aldığımız safkanlar arasındaydı. Bu tip kalabalık koşularda atların hazır durumda olmasının yanı sıra startı nasıl aldığı, yer tutup tutamadığı yahut yol bulup bulamadığı da sonuca etki eden önemli faktörler. 

KOŞUNUN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


6. KOŞU

Akon'un birincilik mücadelesinin içerisindeyken daha önce yaptığı gibi dışarı açılması ve jokeyini de düşürmesi üzerine koşuyu Solid Brothers kazandı ancak burada Akon'un düzlük üzerindeki bir içeri bir dışarı yalpalamalarından en çok etkilenen isim Koca Oğul oldu. Akon devam etseydi, kazanabilir miydi bilinmez ama Koca Oğul bugün kazanacak kadar iyi koştu. Aynı tempolarda gidecek bir başka koşuda bu grubu geçebileceğini düşünüyoruz. 

KOŞUNUN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Share this:

Yorum Gönder

 
Copyright © Faydalı Faydasız Bilgiler. Designed by OddThemes