Headlines

Transferde Son DurumKadrosun da yerli oyuncu boşluğu oluşan Galatasaray'da hedef üç yerli oyuncu almak. Alanyaspor'lu Emre Akbaba ile uzun süredir ilgilenilirken, Kasımpaşa'da oynarken gündeme alınan fakat bir türlü transferi gerçekleşmeyen Adem Büyük için ise nabız yoklanıyor. 

Bonservisini Malatya Spor'an almaya çalışan Adem sıkıntıyı atıktan sonra hücum bölgesin de seneye Galatasaray'ın kadrosun da yer alacak. 

Diğer yandan transferi çıkmaza giren Emro Mor'un durumu ise henüz belirsizliğini koruyan transfer girişimlerindendir. İki defa görüşüp olumsuz yanıt alınan ve son olarak  Tolga Ciğerci+3 milyon EURO önerdiği Kasımpaşa'dan Trezeguet için ise Dünya kupasından sonra girişimleri hızlandıracağı bilgileri söyleniyor. 

Geçtiğimiz yıl Kayserispor'u çalıştıran ve S. Arabistan'ın All Shahab takımıyla anlaşan Sumudica gözünü Belhanda'ya dikmiş durumda ve on milyon Euro gibi astronomik rakam karşılığında Gs'a teklif yapmayı düşünüyor. 

Gomis İse ücretinde zam istediği için çıkmaz da olan diğer sorunlardan birisidir. Kulup zam yapmayacağını açıklarken tekliflere de açık olduklarını dile getirdi. 

Bu Sezon Lig'i dördüncü olarak tamamlayıp Şampiyonlar Ligine katılma hakkı kazanamayan Beşiktaş'ı mali açıdan zor günler bekliyor. Oğuzhan ile yeniden sözleşme imzaladıktan sonra elden çıkarmak istedikleri Q7 ve Negredo'ya kulüp arayan siyah beyazlı yöneticiler iki futbolcu dan yaklaşık 15-20 milyon Euro gelir bekleyen Fikret Orman Çin kulüpleri ile temas halinde olduğu ifade edildi. 

Aykut Kocaman il yola devam etmeyeceğini açıklayan Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç, Cocu ile anlaşma sağlarken henüz transfer üzerinde netleşen bir isim olmadığından yeni hocalarının vereceği transfer listesi üzerinden harekete geçileceği ifade edildi. Sportif Direktör Comolli ise Avrupa'da daha çok genç futbolcular üzerinden araştırma yaparken, Barcelona'da top koşturan  Paco Alcacer, Andre Gomes, Thomas Vermaelen, Aleix Vidal, Yerry Mina ve Denis Suarez gibi isimlerin son durumları hakkında bilgi alacağı söylendi. 

Yeni Hocası Ünal Karaman ile bu sezona giriş yapacak olan Trabzospor'da maliz kriz yüzünden yeni proje arayışları sürüyor. İç transnfer de Burak Yılmaz, Sosa ve Kucka ile yenden görüşecek olan Fırtınalar, Ayrıca  Osmanlı Spor'dan Umar ile anlaşırken, Pinto ile de söz kestiler..

Share this:

Yorum Gönder

 
Copyright © Faydalı Faydasız Bilgiler. Designed by OddThemes