Headlines

08 Mart Dünya Kadınlar Günü İlgili Atılan Güzel Sözler08 Mart Dünya Kadınlar Günü İlgili Atılan Güzel Sözler

Sadece bir gün değil her gün Kadınların değerini bilmek dileğiyle...  

Yalnız bugün değil her gün sevelim, her gün koruyalım sevmekten daha öte ne var ki şu hayatta

Kadın anadır, cennettir, kutsaldır..

''Yüreği güzel insanların yanında hiç konuşmasanız'da olur. Size vermiş olduğu huzur fazlasıyla yeter.'

Bir güne indirgenen her özel güne karşıyım . Kadınlar , sevgililer , anneler , babalar , hayvanlar günü değer verdiğine her gün belli etmek değil mi mevzu . Niye güne sıkıştırıyorsunuz ve onu da beceremiyorsunuz..

Ailenin ve toplumun temel değeri, yarınların mimarı; anneliğiyle şefkat ve merhametin sembolü olan kadınların #8MartDünyaKadınlarGünü'nü en samimi duygularımla kutluyorum.

Vatanımızın, Afrin’in dağlarında mücadele eden dağ gibi kahramanlar yetiştiren, evlatlarını şehit verse bile dağ gibi duran analar... Nene Hatunlar, Songül Yarbaylar... Güçlüysek onlar var diye...Şehit annelerimiz ve bütün kadınlarımızın #8MartDünyaKadınlarGünü’nü tebrik ederim..

#8MartDünyaKadınlarGünü değil 8 mart işci emekçi kadınlar günüdür...yani kadın okumasın ,dizini kırsın evde otursun kafasında olanlardan ne tebrik kabul edin ne de bugünü içselleştirdiğini düşünün
onun içselleştirdiği sen 2 sınıf insansın..

Kadın CENNETTİR. Kadın ANNEDİR. Kadın AİLEDİR. Kadın KIZ ÇOCUĞUDUR. Kadın İFFETTİR. Kadın PEYGAMBERİ doğuran ANADIR. #8MartDünyaKadınlar Gününüz kutlu olsun

Türk kadını özgürdür! Türk kadınının hayat tarzına, giyimine, kariyer seçimine ve hayat planlamasına kimse müdahil olamaz! Türk kadınını evlere tıkmak isteyen, tek işi analıktır diyenlere karşı mücadelemiz durmadan sürecektir.

#8MartDünyaKadınlarGünü kadınlarımızın günü olmaz onlar hergündür ömürdür anadır yardır candır hayat onlar olmazsa zindandır gönüller onlarla sıcaktır kadının olduğu yer bahardır çiçektir insanın ömrüne ömür katan tek gerçektir kadınlar gününü en kalb-i duygularımla kutlarım.

Bu tip günler şüphesiz uyutma günleridir fakat vijdanlar uyumaz bu kadınları görmeyen sözde çağdaş insanlar! bu kadınları anlayabilmeniz için aynı duruma düşmenizmi gerekiyor..

KADIN 9 ay karnında CANIN için'de başka bir CAN taşıyandır. Az pişen AŞININ bereketiyle TAŞIRAN'dır. Yüzünün ACILI tarafını hep GİZLEYEN'dir. IFFETIYLE, ONURUYLA, SABRIYLA hayata meydan okuyup, VATANINA binlerce ÇOCUK yetiştirendir.

Kadın CENNET'tir..


Share this:

Yorum Gönder

 
Copyright © Faydalı Faydasız Bilgiler. Designed by OddThemes