Headlines

Bazı Burçların ÖzellikleriYENGEÇ : Bu ara sabrediyor Yengeç, içine atıyor, konuşmuyor ama konuşursa tam konuşacak ve çok kişinin canı yanacak. Mutsuz bu aralar :/ İki yüzlülük.. Asla ona karşı iki yüzlü davranmayın.  Bir Yengeç'in kalbinde biri varken içeri başka kimse giremez! Birini yaşarken bir başkasına başlayamaz  Bir Yengecin özlediğini anlamak için kelimelere gerek yok Gözlerine bak yeter. Bir Yengeç değmeyecek insanlara haddinden fazla değer verirken kendini hiçe sayar hep. Budur zaten en büyük hatamız. Bir Yengeç "içime doğdu" derse o şey er ya da geç olur.


Akrep: Arkanda bıraktığın Akrep arkandan ağlar, yıkılır sanma! Arkanda bıraktığın an seni sevdiği kadar senden nefret eder bir anda!

Aslan: Unutmaz bir Aslan... Bazen unutmuş gibi yapar ama unutmaz! O her şeyin zamanını bilir! Susuyorsa vardır bir bildiği...

İKİZLER :Bir İkizler hayatında kötü şeyler yaşayabilir. Ama kötü şeyler onun güçlenmesi içindir. Düşer, toparlanır kalkar. Daha güçlü olur..Kocaman Dünyada kadere inat seven küçük ama aşkı büyük bir kalptir İkizlerinki..

Yay: Şüphe.. Karşısındaki insan dediğine inanmıyor ve ondan şüpheleniyorsa yandı. Çünkü onun özü sözü birdir. Bir kez Söylersen anlar bir Yay! İkinci kez söylersen sinir olmaya başlar... Aynı şeyi Üçüncü kez söylersen üstüne atlar!

Terazi: Fazla sıkmak.. Çok üstüne düşer çok fazla boğarsanız sonucunda olumlu şeyler olmaz.Tek nefeste bir Teraziyi yaşayamazsın...Terazi uzun ve sürprizlerle dolu bir hikaye gibidir... Yarım bırakırsan sen kaybedersin...

Boğa: Israr.. Özellikle sinirliyken dediği şeyin aleyhinde ısrar etmeyin! Çikolata tadındadır bir Boğanın aşkı... Dünyada... tatlı şey çoktur ama hiç biri çikolatanın verdiği o tatlı sıcak hissi vermez.

Koç: Yalan.. Öyleki en ufak bir yalan gözünde tamamen bitmenize neden olabilir.

Balık: Melek olup kanat takmayı da bilir bir Balık Huysuzluğunu tutturursan cadı olup süpürgesine binip seni kovalamayı da...

Oğlak: Gözü kara olur Oğlakların "Yapamaz" deme... Kafasını bozarsan sevse bile öyle bir gider ki arkasından baka kalırsın...

Koç: Bir Koçun yüzüne konuşmak varken tabi ki arkasından konuşabilirsin hatta dedikoduda yapabilirsin.. Tamamen Şerefine kalmış bir durum!

Başak: Bıraktığın gibi bulamazsın Teraziyi. Güçlenir, akıllanır, daha da ihtişamlı daha da korkusuz olur. Kaybettiğine pişman olursun.
burclar ile ilgili görsel sonucu
Share this:

Yorum Gönder

 
Copyright © Faydalı Faydasız Bilgiler. Designed by OddThemes