Headlines

Türk Atçılığının Gururu Kurt EkürisiTürk Atçılığının Gururu Kurt Ekürisi

Yarış atçılığına ülkemizde ve Avrupa'da büyük yatırımlar yapan Kurt Ekürisi, İngiltere'deki Kingwood Stud çiftliğinde Kurtsystem adını verdikleri yarış atı idman pistinin inşaatını tamamlamayıp yarın açılışını gerçekleştirecekler..

kingwoodstudcom ile ilgili görsel sonucu

165 dönümlük arazi içinde Tayların geleneksel idman programına tabi tutulmadan önce antrenman yapmaları için dizayn edilen sistemde safkanlar kameralarla yakından takip ediliyor. Geliştirilen sistemle atların solunum sistemi, kalp sağlığı, kemik ve kas gelişimi düzenli olarak gözlem altında tutularak fiziksel ve mental durumları inceleniyor. Seyahat eden atlar için transit//geceleme binişleri , ve birinci sınıf iş ortakları tarafından desteklenen hizmetler arasında İyileştirici ve terapötik ayakkabı konusunda uzmanlaşmış Yerel nalbant, Uzman at veterinerleri, Diş hekimi, Şiroterapist ve Fizyoterapist hizmetleri de yer almaktadır..

kingwoodstudcom ile ilgili görsel sonucu

Kurtsystems teknolojisi    

İki adet atlı yürüyüş cihazı

25 korunaklı posta ve raylı padok

60 Kauçuk tabanlar

İki izolasyon kutusu

Bir kapalı okul

Bir açık hava okulu

Kantar

Tüm hava durumu rotası

Tam CCTV ve güvenlik devriye binalar

kingwoodstudcom ile ilgili görsel sonucu


Dünyanın en ünlü menajerlerin den Daniele Camuffo , Ağustos 2016'da Kingwood Stud ve Kurtsystems'de Genel Müdür olarak göreve getirildi.

DANİELE; Ordudan ayrıldıktan sonra Count Vittorio di San Marzano'ya Yardımcı Antrenör olarak çalışmaya devam etti ve dünya çapında ünlü yarış atları yetiştirdi ve birçok grup yarışı kazandı. O zamandan beri belli başlı Avrupa metrekarelerinde çalışıyordu.

Daniele ayrıca keskin bir at yetiştiricisidir..İstanbul'da geçen on yıllık yetiştirme atları sırasında Mehmet Kurt Eğitim Merkezinde Genel Müdür olarak geçirdi. Onun geniş bilgi ve tecrübesi Kingwood Stud'un yönetimi için önemli bir varlık olacaktır..Bizler de  büyük emekler harcanıp bu teknoloji dehasının dünya çapında ses uyandırmasına ve Türkiye'de dahil yarış endüstrisinin tamamına faydalı olması temennimizi sunarız..

Sihirli Kantarma Ailesi..kingwoodstudcom ile ilgili görsel sonucu


Share this:

Yorum Gönder

 
Copyright © Faydalı Faydasız Bilgiler. Designed by OddThemes