Headlines

Kim Şampiyon Olur-2Kim Şampiyon Olur-2


Birinci bölümde Galatasaray ve Beşiktaş Jimnastik kulübüne değinmiştik. Bu yazımızda ise Fenerbahçe, Trabzon spor ve Başaksehir spor takımlarına değineceğiz. 

Fenerbahçe kulübü geçtiğimiz sen  ligi üçüncü sırada bitirmesine rağmen  ve hemen hemen oynadığı tüm Derbi maçlarda rakiplerinden puan alıp  Anadolu takımlarına puanlar vererek şampiyonluktan uzak bir görüntü sergiledi. Bu sezona ise Aykut Kocaman önderliğin de başlamasına rağmen Avrupa'da ismi cismi belli olmayan VARDAR takımına iki maçta da yenilerek sezona kötü başlayıp bu görüntüsünü şuan için sürdüren Aykut Kocaman'ın öğrencileri için de bu sezon zor geçecek gibi görünüyor. Ligde henüz yeni yeni form tutmasına rağmen en son maçta Galatasaray karşısında rakibinin 10 kişi kalmasını değerlendiremeyen Fenerbahçe bir puanı kurtardı diyebiliriz. Zor maçlarını bitirmesine rağmen ilerisi için ümit vermeyen her an puan kaybedecek görüntüsü veren takım Galatasaray'ın düşüşünü beklemek zorunda kalıp kendisi de art arda oynadığı maçlarda ser yakalamak zorunda olan bir başka takım olarak görünüyor.. 

Geçen sezonun flaş takımı Başakşehir spor ise Avrupa maçlarına erken başlamasına rağmen üçüncü maçlar sonunda havlu atarak hayal kırıklığına uğradı diyebiliriz. Şuan on yedi puanı bulunan ve en son Bjk karşısında son dakika da yediği gol ile puana razı olan takım Galatasaray'ın yedi puan gerisinde rakibin hata yapmasını bekleyecek bir diğer takım olarak görünüyor..

Son olarak ise Trabzon Spor'u değerlendirecek olursak sezona her sene yaptığı gibi bir çok tarnsfer ile başlamasına rağmen sadece dokuz puan toplayıp büyük ümitler beklenmesine rağmen Ersun Yanal'ı  gönderen ve yerine Antayla Spor'dan ayrılan Rıza Çalımbay'ı getiren Trabzon Spor bu sezonu da sıkıntılı geçireceğe benziyor. Aldığı yabancılardan şuana kadar istediği verimi alamayan Abdul Kadir gibi genç yeteneği Türk futboluna sunan Trabzon'a ilerleyen günlerde başarılar dileriz..lig resmi ile ilgili görsel sonucu


Share this:

Yorum Gönder

 
Copyright © Faydalı Faydasız Bilgiler. Designed by OddThemes