Headlines

Sapığı Öldürmeden Önce Yarış İzlemiş -Video
Geçtiğimiz günlerde 13 yaşındaki kızına tecavüz eden sapığı öldüren baba olarak gündeme gelen Emrah B.'nin cinayeti işlemeden hemen önce ganyan bayisine giderek at yarışı oynadığı ve koşuları izlediği ortaya çıktı. 

Türkiye'nin gündeminde uzunca bir süre yer tutan ve sosyal medyada serbest bırakılması için kampanya bile başlatılan tutuklandığı esnada "Öldürdüğüm kişi 13 yaşındaki kızıma tecavüz etti. Ben bu cinayeti, başka kızların başına gelmesin diye işledim. Sayın Cumhurbaşkanım size yalvarıyorum, bir kanun çıkarın bu tecavüzcülerin gereken cezasını verin." diyerek bir yandan sitem ederken bir yandan da ülkede giderek bozulan adalet sistemine dikkat çekti. Son yıllarda tecavüz vakalarına hiç verilmeyen yahut verildiğinde de komik bir nitelik taşıyan cezalar böyle bir kez daha kamuoyunun ilgi odağı oldu. 


Share this:

2 yorum :

  1. selam bu kanunların artık bir yola girmesi lazım tm disiplinli olarak bnce hadım edilmwsi en iyisi komik ceza veren hakimlerin bu komik cezaları konun kitabına sokup onaylayanların bnce kızları torunları hadda eşlerinede aynısı olmuş olsa hangi cezayı verirlerdi çok merak ediyorum

    YanıtlaSil
  2. böyle bir durumda ne atyarışı kardeşim saçma... öyleysede benimde aklıma son ayakta yattı cinnet geçirdi gelir..

    YanıtlaSil

 
Copyright © Faydalı Faydasız Bilgiler. Designed by OddThemes