Headlines

Transfer Postası

Transfer Postası

BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ

Bu sene hareketli geçen transfer sezonun da Beşiktaş dün çok büyük bomba patlattı ve PEPE gibi kariyeri başarılarla dolu bir futbolcuyu Türkiye'ye getirerek bütün gözleri üzerine çekti Peki bu transfer Beşiktaş'a ne kazandıracak geçtiğimiz sezon belki de defans bloğunun tecrübesizliği yüzünden avrupa dan elenen kartal bu sene aynı hataya düşmemek için bu tarnsfere makul bir ücret ödeyerek bitirdi. Sizce Beşiktaş'ın en büyük eksiği defans bloğumuydu ileri uçta ABOUBAKAR bilmecesi sürerken TALİSCA ücretinde zam istediği için görüşmeler tıkandı. Bugün Fikret Orman yaprtığı açıklama ile kendisine gelen bir ücret artışı haberi gelmediğini söyledi peki bu ne kadar gerçek ne kadar gerçek değil bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Kulislerde konuşulan BURAK YILMAZ transferininde olumlu sonuçlanacağı ve bu transferi bir kaç günde içinde açıklayacakları edindiğimiz bilgiler arasında. 
GALATASARAY TRANSFER HABERLERİ

Galatasaray transferin en hızlı takımı bir bir eksiklerini tamamlayan aslan defansa MAİCON monte ederken Japonya'ya giden PODOLSKİ yerine GOMİSİ transfer edilip, yıllarca Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği BELHANDA ile gücüne güç kattı. Sneijder'in akıbeti ne olacak belli değil ama bugün Florya'da yönetimle bir araya gelecek olan yıldız futbolcunun tavrı belkide kalıp kalmayacağını belli edecek. Dün gece geç saatlerde binlerce Galatasaray'lının karşıladığı yıldız futbolcunun takımda çok kalmasını isteyen taraftarlar eğer gitmesi durumunda yönetime nasıl tavır koyacağı merak konusu. Bugün İngiltere'in West Han Unıted takımında top koşturan FEGHOULİ ile anlaşıldığı haberleri taraftarları çok heyecanlandırdı. Orta sahaya daha dinamik ve oyuna daha hızlı müdahele edecek bir futbolcu arayan yönetimin bir kaç gün içinde FEGHOULİ'yi Türkiye'ye davet edeceği ve imzaların atılacağı gelen bilgiler arasında. Savunmanın sağ kanadı için Deportivo'lu JUANFRAN'dan haber bekleyen yönetim Ajax'lı TETE'yi yedekte tutuyor bir kaç gün içinde somut bir adım olabilir. 
FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

Fenerbahçe'de ise taraftarlar yapılan transferlerin yetersiz olduğunu ve bu kadro ile şampiyonlukta şanslarının az olduğunu dile getiriyorlar. EMENİKE'nin Olympıakos'a  transferine çok sevinen taraftarlar, yıllardır karın ağrısı olan bu futbolcunun gitmesi ile birlikte  yönetimin elinin güçlendiğini dile getiriyorlar. Bugüne kadar yönetimin en iyi transferi gözü ile bakılan WALBUENA bu sene eksiklere çare olacakmı, yada istediği verimi elde edecekmi soru işareti olarak akıllara kazınıyor. Dün sabah yedek kalce problemini KAMENİ ile anlaşan kanarya bu sene kalede sıkıntı yaşamayacak gibi görünüyor. Şuan transfer politakasını yavaş tutan kanaryanın yarın bir gün nasıl adım atacağını taraftarlar sabızsızlık ile bekliyor. 


TRABZONSPOR TRANSFER HABERLERİ

Trabzon Geçtiğimiz sene ikinci yarı büyük çıkış yakalayan bordo mavililer geçtiğimiz senenin kadrosuna takviyelerle süsleyip başarılı olmak istiyor. Geçtiğimiz günlerde Werder Bremen'in takım kaptanı JUNUZOVİÇ'i bitiren daha sonra KUCKA transferine el atıp başarıyla sonuçlandıran yönetim geçtiğimiz yıllarda yapılan hatalardan ders almış olacak ki ince eleyip sık dokuyor. Ödemelerinden dolayı sorunun çözülmesini isteyen ONAZİ ile de karışılıklı mütabakata varan, vardıktan sonra işlerin yolunda gittiğinin belirtisidir. YUSUF ERDOĞAN konusu ile de bizzat ilgilenen başkan bu sorunu da çözeceğine inanıyor. Ayrıca GARY MEDEL transferi içinde dört koldan saldıran yönetim bu transferi bitirmek içinde dört koldan saldırıyor diyebiliriz.  

Bu sene zevkli Geçeçek süper lig'de tüm takımlara başarılar dileriz.

Share this:

Yorum Gönder

 
Copyright © Faydalı Faydasız Bilgiler. Designed by OddThemes